درباره ما

صفحه اصلی / درباره ما

داستان ما

هوش مصنوعی با سرعت زیادی در حال گرفتن سهمی قابل توجه در گردش مالی اقتصاد دنیاست؛ طبق آخرین گزارش شرکت تحقیقات بازار Tractica ، پیش‌بینی می شود بازار جهانی نرم افزارهای هوش مصنوعی در سال‌های آینده رشد چشمگیری داشته باشد، به طوری که پیش بینی شده درآمد این بخش از حدود 10 میلیارد دلار آمریکا در سال 2018 به 126 میلیارد در سال 2025 برسد.
شرکت‌هایی مانند مایکروسافت، آی بی ام، گوگل و سامسونگ هر کدام هزاران تقاضا برای ثبت اختراع در زمینه هوش مصنوعی به WIPOارسال کرده‌اند و شرکت‌های نوپا مرتبط با هوش مصنوعی پیشروترین‌ها در جذب سرمایه هستند.
تلفیق هوش مصنوعی با علوم پایه تخصص ماست؛ تمامی کسب و کارهای ثبت‌شده‌ی سام راد در کانادا، آلمان یا ترکیه که فرصت مشارکت در موردشان فراهم است، در همین زمینه هستند؛ از طرفی به دلیل پتانسل ترکیب شدن هوش مصنوعی با انواع علوم و تخصص‌ها، قابلیت های بسیار متنوعی برای جذب مشارکت افراد با توجه به تخصصشان در این پروژه ها وجود دارد.

مزیت‌های مهاجرت از مسیر مشارکت در کسب و کارهای نو

  1. اقامت دائم کانادا، آلمان یا ترکیه برای خود و خانواده
  2. آموزش و تکمیل مهارت‌های شما
  3. عضویت در حق مالکیت ایده و داشتن یک کسب و کار بین المللی

چه کار میکنیم؟

1 خلق سامانه های هوشمند

تلفیق هوش مصنوعی با علوم پایه، تخصص اصلی ماست؛ هوش مصنوعی (Artificial Intelligence) هوش شبیه‌سازی شده‌ی هوش انسان در ماشین است.
هوش مصنوعی کاربردهای گوناگون و فراوانی در علوم پزشکی، رایانه، علوم مهندسی، کشاورزی، علوم زیست‌شناسی، علوم اجتماعی و بسیاری از علوم دیگر دارد. ما با همکاری دانشگاه‌های معتبری از سراسر دنیا، چالش‌های اجرایی در علوم مختلف را شناسایی کرده و سامانه‌های هوشمندی برای رفع آن چالش‌ها ساخته و ارایه می‌دهیم.

2 تیم سازی و تجاری سازی

اما کار ما در سه مرحله خلق سامانه متوقف نمی شود، ما مسیر « تجاری سازی اختراع » را طی می کنیم. که شامل سه گام مهم می شود

گام نخست
ثبت اختراع

ثبت اختراع مربوطه در سازمان جهانی مالکیت فکری که قابلیت تجاری سازی ایده در 153 کشور عضو را فراهم می کند.

گام دوم
تیم سازی

« ثبت شرکت و تیم سازی » با بهره‌گیری از متخصصان در سراسر دنیا

گام سوم
بازارسازی

«بازارسازی» برای محصول و خلق فرصت‌های تجاری


گام اول: ثبت اختراع

سازمان جهانی مالکیت فکری (World Intellectual Property Organization) با نام اختصاری WIPO یکی از ۱۶ آژانس تخصصی سازمان ملل است. وایپو با امضای توافقنامه‌ای در استکهلم در سال ۱۹۶۷ «برای تشویق آثار خلاقانه در راستای حمایت از مالکیت معنوی در جهان» تأسیس شد. Patent Cooperation Treatyبا نام اختصارPCT ، پیمانی بین‌المللی است که زیر نظرWIPO فعالیت می‌کند و دفتر اصلی آن در شهر ژنو است. بر اساس این معاهده، چنانچه اختراعی در PCT ثبت شود، امکان حمایت از آن در کانادا و آلمان وجود دارد. ما با ثبت ایده‌ها در PCT اولین قدم قابلیت تجاری‌سازی آن را در کانادا و تمام کشورهای عضو اتحادیه اروپا بر می‌داریم و پس از آن برای ثبت شرکت در کانادا، آلمان یا ترکیه اقدام می‌کنیم.

گام دوم: تیم سازی

ما موسسه مهاجرتی نیستیم! ما به دنبال جذب متخصصانی در تمام علوم، برای گسترش اختراعات هوش مصنوعی در سراسر دنیا هستیم؛ البته حضور در این کسب و کار، اقامت دائم کانادا را برایتان به همراه خواهد داشت؛ اما رسالت ما ساختن مسیری است که نهایتا منجر به ساختن کسب و کارهای موفق بین‌المللی شود. پس گام بعدی ما «تیم سازی» است. تخصص ما ارایه خدمات هوش مصنوعی و ساختن کسب و کار است، اما هوش مصنوعی در کنار سایر علوم است که معنا می‌یابد.

گام سوم: بازارسازی

هوش مصنوعی بازاری به وسعت جهان و قابلیت تجاری سازی به وسعت تمام علوم دارد؛ هولدینگ کانادایی سام راد به همراه تیمی که شما هم به عنوان متخصص عضو آن خواهید شد، چالش کشورها در صنایع مختلف را شناسایی کرده و برای محصولات خلق شده، بازار متناسب می‌سازد. بازاریابی محصولات مبتنی بر هوش مصنوعی، کاری بسیار تخصصی و مستلزم بینش وسیع است؛ تیم توسعه کسب و کار سام راد، پس از ثبت ایده و تیم سازی، آن را به یک تجارت بین المللی تبدیل خواهد کرد. در واقع این گام سوم، هدف نهایی ماست.

سوالات متداول

چطور با حضور در پروژه های اجرایی سام راد اقامت دائم بگیریم؟

شما پس از ارزیابی اولیه بر اساس تخصص‌تان، در یکی از پروژه‌های اجرایی سام راد آغاز به کار می‌کنید؛ با فعالیت حرفه‌ای به عنوان محقق، درصدی از حق مالکیت ایده نیز به شما منتقل خواهد شد.

آیا لازم است برای پیوستن به تیم اجرایی سام راد، حتما خودم اختراعی داشته باشم؟

شما بر اساس تخصص‌تان، به تکمیل ایده‌های هوش مصنوعی سام راد کمک می‌کنید، تا اختراع نهایی شود.

گرفتن اقامت دائم کانادا از طریق پروژه های اجرایی سام راد، چقدر زمان می برد؟

زمان نهایی شدن اقامت دائم از طریق کسب و کارهای نوین مبتنی بر ایده‌های نوی سام راد، بین 8 تا 14 ماه طول خواهد کشید.

تماس سریع
021 - 22547821 | 021 - 26373861 | 021 - 26373871
تماس سریع
info@canadastartup.org
دفتر مرکزی تهران
تهران پاسداران بوستان هشتم ساختمان رفاه طبقه سوم واحد 11