ثبت مالکیت اختراع و مهاجرت یا تحصیل

صفحه اصلی / وبلاگ

کانادا به دنبال کارآفرینان و مبتکران و مخترعان است و به همین دلیل مهاجرت به کانادا از طریق ثبت مالکیت اختراع جدید بسیار دست یافتنی و قانونی است.

برخلاف برنامه هایی از این دست در مهاجرت به سایر کشورها مهاجرت به کانادا قید هایی مثل وضعیت مشروط یا موقتی را به کار نمی‌برند.

افراد موقتی که خواهان این طرح هستند خواهند توانست به واسطه ثبت اختراع بدون هیچ شرطی به عنوان اقامت دائم به کشور کانادا مهاجرت کنند.

علاوه بر این مالکیت ثبت اختراع مالیات اندک و ناچیز و هزینه‌های کم کسب و کار را می‌پردازد و برای خود و خانواده و فرزندان کیفیت عالی و بالایی از سطح زندگی را به دست می‌آورد.

مهاجرت از طریق ویزای تحصیلی اری دشوار است زیرا برای دانشجویان و دانش‌آموزان بین‌المللی سخت تر است زیرا باید در حین تحصیل کار کنند و مالیات خود را به طور کامل بپردازند.

و همچنین بعد از اتمام تحصیل در صورت داشتن تمام شرایط مطلوب مورد نظر دولت کانادا می تواند اقامت کشور کانادا را داشته باشد قابل ذکر است که کشور کانادا مرتباً قوانین تحصیلی و اقامتی را در زمینه مهاجرت تحصیلی تغییر می دهد که با این روش مهاجران را دچار سردرگمی می‌کند.

تماس سریع
021 - 22547821 | 021 - 26373861 | 021 - 26373871
تماس سریع
info@canadastartup.org
دفتر مرکزی تهران
تهران پاسداران بوستان هشتم ساختمان رفاه طبقه سوم واحد 11