آسان ترین روش مهاجرت به کانادا چیست

کانادا

اتریش

آلمان

ترکیه

آسان ترین روش مهاجرت به کانادا چیست

برای مهاجرت به کشور کانادا روش های مختلف و متفاوتی وجود دارد از جمله مهاجرت از طریق کار، مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری، مهاجرت به کانادا از طریق خود اشتغالی، مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل و بسیار راه‌های دیگر ...

از جمله مهاجرت از طریق استارت آپ ها  و همچنین مهاجرت از طریق ثبت اختراع

آیا میدانستید با ثبت اختراع ، امکان مهاجرت به کشور کانادا و سایر کشورهای پیشرفته برای شما فراهم می شود. مخترعین ایرانی می توانند با ثبت اختراع بین المللی خود از مزایای فوق العاده آن از جمله مهاجرت به همراه خانواده بهره‌مند شوند.

یکی از روش های آسان برای مهاجرت به کشور کانادا برای کارآفرینان و مبتکرین و مخترعین در نظر گرفته شده است که ایده های قابل اعتنا در تمام امور روز داشته باشند مثلا اگر شما اختراع ی را ثبت رسانده اید و طرحی دارد که می تواند به علم و دانش بشری کمک کند و یا درآمدزا باشد این ویزا برای شماست.

قدم اول در اخذ ویزا راه اندازی طرح و اختراع قابل اعتنا می باشد.

دقت داشته باشید که این ویزا در اصل منجر به دریافت اقامت دائم کانادا می شود که البته لازم است که به سازمان‌های مذکور ثابت کنید که شما توانایی اجرای طرح را در کانادا دارید.

در حال حاضر کمتر کسی از این روش اقدام کرده است لذا به دلیل تعداد بسیار محدود متقاضی سرعت رسیدگی به این دسته از متقاضیان سریعتر است.

با راه اندازی سامانه آنلاین ثبت اظهارنامه اختراع در ایران از سال ۱۳۸۷ به مرحله اجرایی رسید و در واقع گامی مهم در تعریف و داوری دقیق اختراع ات در کشور برداشته شد.

بدین ترتیب با اعتبار بین‌المللی و سندهای اختراع ات ایرانی از سال ۱۳۹۴ ، ایران رسما عضو معاهده حمایت از اختراع ات یا همان PCT   شد.

با امضای این معاهده اعتبار سند اختراع در ایران برابر و تمامی اسناد و اختراع ات در دنیا شد.

پیوستن کشورمان ایران به این معاهده ، برا ی مخترعین ایرانی امکانات متعددی از حقوق خود و نیز امکان مهاجرت آسان و راحت کشورهای متعدد را فراهم آورد.

امری که متاسفانه بسیاری از مخترعین کشور ما از آن بی اطلاع هستند و یا به درستی از مزایای آن بهره‌مند نشده اند.

لذا از آسان ترین و سهل الوصول ترین راه مهاجرت به کانادا از طریق ثبت مالکیت اختراع است.ابر برچسب

  • مهاجرت

  • کانادا

  • اختراع

  • ثبت

  • اختراعات