استارت آپ ویزای کانادا (Start-Up Visa Canada)

صفحه اصلی / وبلاگ

استارت آپ ویزا یکی از برنامه‌های تجاری سیستم مهاجرتی کانادا است که در صورتی که به درستی اجرا شود می‌تواند مسیری بسیار خوب برای هر فردی به همراه خانواده اش باشد.

برنامه استارت آپ ویزای کانادا مخصوص کارآفرینان می باشد که صاحب ایده طرح و یا هر خلاقیت ویژه می باشند و می خواهند از طریق راه اندازی یک بیزینس اقامت دائم کانادا را برای خود و خانواده شان دریافت کنند.

با وجود برخی از پیچیدگی هایی که این برنامه دارد ولی برای افراد واجد شرایط ایده های بیزینسی خوبی داشته باشند این برنامه فرصت منحصر به فرد ایجاد می‌کند که علاوه بر دریافت اقامت دائم در مدت نسبتا کوتاه مسیر شما را برای موفقیت در کانادا هموار می نماید.

این فرصتی است که با هیچ برنامه مهاجرتی دیگر تحقق نخواهد یافت و علاوه بر این با کلیه پیچیدگی‌های برنامه را برای شما آسان و ساده می کنیم زیرا برنامه ویزای استارتاپ کانادا برای کارآفرینان مهاجر است که قصد مهاجرت به کشور کانادا و راه اندازی کسب و کاری در کانادا را دارند که البته کسب و کار آنها باید یکی از شرایط زیر را داشته باشد.

  1. دارای نوآوری و اختراع خاصی باشد.
  2. اشتغال زایی کند.
  3. در مقیاس جهانی رقابت کند.

آیا شما هم ایده خلاقانه یا اختراع خاص و یا کسب و کار خلاقانه دارید?

اگر بتوانید برای ایده خود از یکی از سازمان های برگزیده حمایتی دریافت کنید امکان مهاجرت شما به کانادا به راحتی و سهولت وجود خواهد داشت .

سازمان های برگزیده به گروه های تجاری و مشاوره گفته می‌شود که امکان سرمایه‌گذاری در آنها یا حمایت آنها از استارتاپ شما وجود داشته باشد و به تایید رسیده اند.

استارتاپ کانادا همچنین به مسلط بودن به زبان انگلیسی اهمیت بسیار قائل است اگر قادر به برقراری ارتباط به زبان های انگلیسی و فرانسوی و هردو باشید موفقیت کسب و کارتان را برای دریافت ویزای استارتاپ کانادا تضمین نموده اید.

شما برای دریافت ویزای استارت آپ کشور کانادا باید در آزمونهای زبان از موسسات معتبر شرکت نموده و نتیجه آن را در فرم درخواست خود قرار دهید.

در نهایت طرح ویزای استارت آپ در کشور کانادا برای کارآفرینان دریچه ای نو به سمت افرادی با ایده های خلاقانه می باشد تا با مهاجرت به کانادا، استارت آپ جدیدی را راه‌اندازی کنند.

استارتاپ کانادا به نحوی پایه‌ریزی شده است که کارآفرینان را با سوابق مختلف کاری به کشور کانادا جلب و جذب کنند تا با ایده هایی که نه تنها منفعت مردم کانادا را در بر دارد و موجب اشتغالزایی آنها می‌شود به پیشرفت منافع این کشور نیز کمک کنند.

این طرح استارتاپ ویزای کانادا از این جهت برای کارآفرینان جذاب است که با اقامت دائم موسسان همراه است و حتی به تابعیت آنها می‌انجامد.
بازدید کننده : 1619

تماس سریع
021 - 22547821 | 021 - 26373861 | 021 - 26373871
تماس سریع
info@canadastartup.org
دفتر مرکزی تهران
تهران پاسداران بوستان هشتم ساختمان رفاه طبقه سوم واحد 11