سیستم های ترمز هوش مصنوعی

صفحه اصلی / وبلاگ

سیستم های ترمز هوش مصنوعی و ترکیب آن با بهترین آلیاژهای سرامیکی

از آنجاییکه صنعت علم هوش مصنوعی بسیار فراتر از سایر تکنولوژی های هوشمند مورد استفاده و استقبال قرار گرفته است ، به واسطه ی خاصیت آموزش پذیری که میتوان به آن داد، خیلی از کمپانی‌های خودرو سازی مطرح جهان در جسجوی آن هستند که از این علم در صنعت خود استفاده و بهرمند شوند.

صنایع سرامیک پیشرفته از انجائیکه دارای مقاومت بالایی میباشد و در قسمتهای مختلفی در صنعت کاربرد دارد، میتوان به این فرایند رسید که اگر سیستم ترمز خودروهای نسل جدید را به گونه ای با هوش مصنوعی تلفیق ومجهز کنیم که ۴ سنسور در چهار طرف خودرو توانایی تشخیص موانع را داشته باشد تا با یک الگوریتم قابل پیشبینی و خود آموز بتواند بهترین نوع عولکرد را در کسری از صدم ثانیه داشته باشد، میتوان تا ۴۰٪ از خسارات جانی و مالی جلوگیری کرد.

قابل ذکر است می بایست توانایی سیستم ترمزهای سرامیکی آنقدر مستحکم و هوشمند باشد که با تشخیص، هر کدام از محورها بنا به تشخیص خود سیستم بهترین مانور را جهت پیشگیری از حادثه اعمال کند‌.
پر واضح است که انتقال این حجم از اطلاعات درون سیستم ترمز بایستی توسط یک هوش مصنوعی کاملا جامع اعمال گردد تا تشخیص موانع متعدد بنا به خطر پذیری آن دقیق محاسبه و به بخش مکانیکی ترمز انتقال یابد.

بازدید کننده : 1484

تماس سریع
021 - 22547821 | 021 - 26373861 | 021 - 26373871
تماس سریع
info@canadastartup.org
دفتر مرکزی تهران
تهران پاسداران بوستان هشتم ساختمان رفاه طبقه سوم واحد 11