اقامت دائم کانادا

صفحه اصلی / وبلاگ

یکی از متداول ترین روش های اخذ اقامت دائم کشور کانادا روش استارت آپ می باشد.
در این روش فرد یا افراد با داشتن ایده و یا بیزینسی نوین در راستای پیشرفت صنعت و اقتصاد کشور کانادا اقدام به اخذ اقامت دائم این کشورمیکند.
کشور کانادا با جذب این منابع  در راستای پیشبرد اهداف اقتصادی خود هدف آن دارد که بتوانند چرخه صنعت و اقتصاد خود را متحول کند.
لذا به این دسته از دوستان و علاقه مندان امتیازات ویژه‌ای همچون اقامت دائم کشور خود را ارائه می دهد.

یکی دیگر از روش های اخذ اقامت دائم کانادا روش سرمایه گذاری می باشد .
دراین مدل با توجه به شرایط و ضوابط هر استان افراد می‌توانند با تزریق حجم انبوهی از سرمایه خود به استانها و ورود آن و کسب و کار خود  پروژه جدیدی را به لحاظ شغلی و سرمایه گذاری ایجاد کند که در راستای اهداف اقتصادی کانادا می باشد و از این رو به علت سرمایه گذاری هنگفت و ایجاد کسب و کار و کسب رونق اقتصادی می توانند اقامت دائم کشور کانادا را نیز دریافت کنند.
البته بدیهی میباشد که شرایط جذب سرمایه و ایجاد بیزینس در هر استان نسبت به سایر استان ها متغیر می باشد.

روش دیگری که جهت اخذ اقامت کانادا می توان از آن استفاده کرد روش اسپانسرشیپ میباشد.
در این مدل فرد می بایست دارای اقامت دائم  و یا سیتیزن کشور کانادا باشد که در این حالت می تواند اقوام درجه یک خانواده خویش اعم از فرزندان تحت سرپرستی زیر ۱۸ سال همسر پدربزرگ و مادربزرگ خویش را به کشور کانادا فرا بخواند و طی قراردادی با دولت استانی کانادا  متعهد می گردد تمامی هزینه های جاری شامل مسکن تحصیلات پوشاک و سایر هزینه‌های رفاهی شخص اسپانسر شده را نسبت به دولت کانادا پرداخت نماید و از آن طرف قراردادی فی مابین بین فرد اسپانسر کننده و فرد اسپانسر شده نیز منعقد می گردد تا دولت کانادا از حسن انجام تعهدات فرد اسپانسر کننده نسبت به فرد اسپانسر شده خیال جمع خاطر کند تا شرایط تعریف شده حقوقی کاملاً صحیح پیش برود.

روش دیگری جهت اخذ اقامت دائم کشورها منجمله کانادا  فرزندآوری می باشد.
در این مدل برخی کشورها از جمله کشور کانادا  دارای تفاوت هایی نسبت به برخی و یا سایر کشورهای دیگر می باشند به این صورت که در کشورهای جهان کشورها به لحاظ ملیتی به دو دسته تقسیم می‌شوند دسته اول کشورهایی هستند که تنها در صورتی اقامت دائم خود را به فرزند به دنیا آمده و والدین می‌دهند که یکی از دو والدین ملیت آن کشور را داشته باشد اما در بسیاری از کشورهای دیگر از جمله کشورهای کانادا  در حالتی که فرزندی در آن کشور به دنیا بیاید دارای اقامت دائم و تابعیت مادام‌العمر آن کشور می باشد و خانواده وی نیز می توانند از این شرایط استفاده کنند از این رو شرایط فرزند آوری نیز می تواند یکی دیگر از راه های اخذ اقامت دائم کشور کانادا باشد.

یکی از متداول ترین و پر طرفدار ترین روش های اخذ اقامت دولت کانادا روش مهاجرتی اکسپرس انتری میباشد
که بر اساس امتیاز دهی دولت کانادا نسبت به فرد متقاضی بر اساس امتیازاتی که کسب می کند می‌تواند اعطا گردد که در موارد زیر به برخی از این امتیازات رسیدگی و بررسی خواهیم کرد.

 به معنای دیگر شرایط اخذ اقامت دولت فدرال کانادا به روش اکسپرس انتری به این صورت می باشد که فرد با توجه به داشتن امتیازاتی همچون سطح زبان و  شرایط سنی مناسب و سطح دانش مهارتی به صورت تخصصی و داشتن فرزندان و یا همسر  هر یک به تنهایی در چارت و نمودار اکسپرس انتری دارای امتیازاتی می باشد.

دولت کانادا برای برخی از تخصص‌ها و گرایشات تخصصی و علمی که مورد نیاز  خود از افراد و متقاضیانی که خواهان استفاده از این سرویس مهاجرتی می باشداستقبال می کند که از روشهای متداولی برای گرفتن اقامت این کشور اقدام نماید.

بدیهی می باشد که پاسپورت دولت فدرال کانادا در سطح جهان دارای ارزش بسیار بالایی میباشد .

خیلی از متقاضیان و مهاجرانی که پاسپورت این کشور را داشته باشد می‌تواند به اقصی نقاط کشور های جهان سفر کرده و از خدمات کشورها به عنوان یک توریست به راحتی استفاده کنند.

یکی از مزیت های این روش این است که با گذشت سه سال از ۵ سال اقامت خود در این کشور علاوه بر استفاده از خدمات رفاهی و اجتماعی همچون تحصیل رایگان می توانید برای اخذ اقامت دائم خود در دولت فدرال کانادا اقدام کنید در این بازه زمانی می‌توانید از سوابق کاری خود در این کشور به عنوان یک امتیاز استفاده کنید و همواره روش اخذ اقامت دائم کشور کانادا را برای خود آسان کنید.

تماس سریع
021 - 22547821 | 021 - 26373861 | 021 - 26373871
تماس سریع
info@canadastartup.org
دفتر مرکزی تهران
تهران پاسداران بوستان هشتم ساختمان رفاه طبقه سوم واحد 11