اخذ اقامت دائم کانادا چه مزایایی دارد

صفحه اصلی / وبلاگ

کانادا یکی از بهترین کشورها برای زندگی در جهان شناخته شده است و این امر و مزایا این کشور را به مناسب ترین انتخاب برای مهاجرت و زندگی تبدیل کرده است افرادی که قصد مهاجرت به کانادا را دارند باید شرایط زندگی در این کشور رویایی را به دقت بررسی کنند.

کانادا از لحاظ مزایا چندین بار عنوان بهترین کشورها برای زندگی در جهان شناخته شده است و این امر کانادا را به انتخابی مناسب برای مهاجرت و اخذ اقامت و همچنین اخذ اقامت دائم کانادا تبدیل کرده است.
وقتی صحبت از آموزش خدمات درمانی محیط زیست اقتصاد تجارت و تفریح میشود کانادا در صدر مقاصد مهاجرتی محبوب در دنیا قرار می گیرد بدیهی است! می گویید چطور?
در اینجا به برخی و البته مهم ترین چکیده از جوانب مثبت و منفی زندگی در کانادا می پردازیم:

1- پس انداز بیشتر:
در وهله اول بسیاری از نیروی کار خارجی در این کشور به خاطر کسب درآمد به دلار کانادا نسبت به کشور مبدا از درآمد بیشتری برخوردار هستند.

و این بدین معناست که می‌توانند پس‌انداز بیشتری از کارکردن در آنجا کسب کنند کالاهایی را بخرند و یا تفریحاتی را داشته باشند که قبلاً قادر به خرید و داشتن آن نبودند برای افراد مختلف مزایای مالیاتی قانونی متفاوتی وجود دارد از جمله بزرگ کردن فرزندان تان در کانادا مزایای مالیاتی را به همراه خواهد داشت زیرا دولت از خانواده ها و رفاه کودکان حمایت جدی می‌کند.

پس کودک و توان مالی والدین تعیین کننده میزان کمک دولت به خانواده، میزان مالیات قابل کسر است که نمی‌توان این امر مهم را نادیده گرفت.

2-  تحصیلات رایگان با کیفیت بالا:
آموزش در کانادا نه تنها رایگان می باشد بلکه از کیفیت بسیار بالا و تخصصی برخوردار است یزات مدارس و ملزومات آموزشی برای یادگیری بهینه از جمله مزایای بسیار مهم در کانادا است تحصیل استانداردهای آموزشی بالا در برخی و حتی بیشتر کشورها فقط در مدارس خصوصی در دسترس است که به خاطر هزینه‌های بالای در دسترس عموم قرار نمی‌گیرد.

مدارس دولتی کانادا از مزایا و کیفیت عالی برخوردار هستند زیرا معلمان کتابخانه ها کافی شاپ ها امکانات مدرسه و... توسط دولت تامین می شوند و شما می توانید مطمئن باشید در صورت اقامت دائم کانادا و یا اخذ اقامت و یا مهاجرت به کانادا این آموزش رایگان باعث کاهش کیفیت آموزش نخواهد بود.

3- مزایای مالیاتی برای کودکان:

بسته به درآمد شما و سن فرزندتان کانادا به شما کمک مالی می‌کند تا فرزند خود را تا سن ۱۸ سالگی با بهترین مزایا پرورش دهید.

4- مشاغل در کانادا:

امکانات پیدا کردن شغل مناسب از طریق و خدمات اجتماعی کارآمد و موسسات کاریابی قابل اعتماد آن آسان تر شده است.

5- فرصت های بیشتر:

باید توجه داشت بسیاری از موقعیت ها و امکاناتی که به طور معمول و رایج در ایالات متحده موجود است در کانادا نیز وجود دارد زیرا این کشور کشور جهان اول است کانادا این فرصت را برای همه شهروندان به طوری فراهم نموده که به اهداف و آرزوها و رویاهای خود در زندگی دستیابی پیدا کنند.


از جمله عواملی که بسیاری از متقاضیان و مهاجرین در سطح جهان تشویق و ترغیب به این می‌شود که به کشور کانادا مهاجرت کند و بتواند اقامت دائم کشور را اخذ کند دارا بودن شرایط بسیار عالی به لحاظ رفاه اجتماعی رفاه اقتصادی و رشد اقتصادی می باشد .

از جمله برخی از شرایط رفاهی شامل تحصیل رایگان به این معنا که از مقطع پایه به مدت ۱۲ سال در مدارس دولتی به راحتی می توان تحصیل کرد و  از بهترین و قویترین سیاست‌های اقتصادی دولت کانادا ایجاد بنگاه‌های اقتصادی زودبازده میباشد که از این طریق می تواند به لحاظ جذب سرمایه و جذب نوابغ و نخبگان علمی برای پیشرفت کشور خود اقدام کند از جمله حقوق شهروندی دولت کانادا می توان این مورد را نیز نام برد شرایط رفاه درمانی و تامین اجتماعی کاملاً قوی با کمترین هزینه و گاهاً بدون هزینه یکی از ملاک های دیگر به لحاظ حائز اهمیت بودن این کشور عزیز مهاجرین و کسانی که قصد دارند اقامت دائم این کشور را به دست بیاورند بالا بودن میزان ارزش پول این کشور نسبت به سایر کشورهای اروپا و یا گاها نسبت به سایر کشورهای جهان میباشد. 

نظام کشور کانادا به لحاظ قانونمند بودن و مدیریت بسیار دقیق این موجب را سبب شده که تمامی اهداف اقتصادی سیاسی اجتماعی فرهنگی و رفاهی یک کشور کاملا منظم و جهت دار در راستای رضایت شهروندان این کشور رقم بخورد با توجه به بحران های اقتصادی چند ماه اخیر که تمامی کشورهای جهان را دربرگرفته دولت کانادا کمترین میزان آسیب را شامل شده است و از طرف دیگر برای شهروندان این کشور بیشترین شرایط رفاهی و تامین آذوقه و تامین نیازهای شهروندان تعبیر شده است لذا جمیع این امتیازات برای تمام مهاجرین و متقاضیان این امر را سبب می کند که سعی در اخذ اقامت دائم این کشور برآیند

در بین روش های متعدد مهاجرت که در نهایت منجر به اخذ اقامت خواهند شد روش توسعه علم و انتقال تکنولوژی از سایر کشورها به کشور کانادا با توجه به برگزیده ها کارآفرینی و اختراع دولت کانادا می توان بهترین روش نام برد

طبیعتاً متقاضیانی که از این روش برای اخذ اقامت دولت کانادا اقدام می کند خود نیز مزایا و امتیازات ویژه ای را نسبت به افراد دیگری که در سایر زمینه ها جهت اخذ اقامت دائم کشور کانادا اقدام می کنند دارا می باشند.

برخی از این امتیازات شامل موارد ذیل می شود

در قالب کلی مبحث تقبل هزینه در روش توسعه علم و انتقال علم و تکنولوژی به کشور کانادا کسانی که از این روش قصد اخذ اقامت دائم کانادا را دارند بسیار متفاوت میباشد بدین شهر که تمامی ارقام مبالغی که در این مدل متقاضی پرداخت می‌نمایند کاملاً هدفمند بوده و طبق تعرفه های سازمان ملل پی سی تی وای فای می باشد و متقاضی می تواند پس از اخذ قرارداد طی مراحل پرداختی پروسه اداری خود از صورت حساب مورد نظر رویت گرفته و صحت و سقم پرداخت مطلع گردد لذا این روش در مقایسه با روش‌های سرمایه‌گذاری و غیر سرمایه گذاری که نهایتاً منجر به اقامت دائم کانادا می شود بسیار مقرون به صرفه تر می باشد چرا که فرد در هر لحظه است پیشرفته روند کاری و پیشرفت روند پروژه تحقیقاتی خود شاهد عینی لحظه به لحظه اتفاقات علمی و مالی می باشد

همانطور که در مطلب بالا گفته شد نحوه پرداخت به صورت مقطعی موازی با پیشرفت گام به گام مراحل ثبت اختراع اخذ می گردد

فرد متقاضی و یا مخترع و کارآفرین پس از گذراندن تمامی دوره های آموزش پذیری و فراگیری تمامی مطالب پروژه مد نظر میتواند در کشور کانادا با در دست داشتن pr و یا برگه اقامت دائم خود در کمپانی سرمایه گذار به مدت یک الی دو سال مشغول به کار شود و از تمامی مزایای اجتماعی یک شهروند کانادایی بهره مند گردد با مناسب ترین و ایده آل ترین شرایط حقوقی و رفاهی

قدیمی باشد که بزرگ ترین مشغله افراد و متقاضیان مهاجر امنیت کاری می باشد لذا یکی دیگر از ویژگی های مهاجرت از طریق توسعه علم و انتقال تکنولوژی به کشور کانادا این می باشد که فرد دارای امنیت کاری و رفاه اجتماعی می باشد و نیازی به دغدغه هایی همچون ایجاد شغل ایجاد درآمد تامین هزینه های خوار و بار تامین هزینه‌های جاری ندارد ویژگی و امتیاز بعدی که می توان از آن نام برد این می باشد که افراد متقاضی می توانند از روش های مختلف در راستای توسعه علم و انتقال تکنولوژی اقدام به مهاجرت و اخذ اقامت دائم کانادا و یا همان به اصطلاح پیار شود که در صفحه  مشاوره ما می‌توانند با انتخاب یکی از این سه گزینه درخواست مشاوره راپور مشخصات و تکمیل و فرم را ارسال کنند تا کارشناسان ما طی ۲۴ ساعت آینده پس از ارسال فرم با متقاضی تماس گرفته و تمامی اطلاعات کافی و لازم را به متقاضی انتقال دهند...


تماس سریع
021 - 22547821 | 021 - 26373861 | 021 - 26373871
تماس سریع
info@canadastartup.org
دفتر مرکزی تهران
تهران پاسداران بوستان هشتم ساختمان رفاه طبقه سوم واحد 11