هزینه های زندگی در تورنتو

صفحه اصلی / وبلاگ

در جدول زیر برخی از هزینه های اساسی در کانادا را در مقایسه با چهار کشور دیگر آورده ایم تا قیمت های کلی برای هزینه های روزانه را مقایسه کنید.هزینه های کلی زندگی در بسیاری از شهرهای کانادا نیز می تواند متفاوت باشد. در لیست زیر 5 شهر گران قیمت کانادا را آورده ایم:

1.      ونکوور ، بریتیش کلمبیا
2.      تورنتو ، انتاریو
3.      ویکتوریا ، بریتیش کلمبیا
4.      کلگری ، آلبرتا
5.      همیلتون-برلینگتون ، انتاریو


مجموع هزینه های زندگی در تورنتو


حقوق متوسط در تورنتو کانادا چه مقدار است؟
حقوق و دستمزد از جمله موارد مهمی است که می توان جهت مقایسه و درک بهتر هزینه زندگی در تورنتو یا هر شهر دیگری از آنها استفاده نمود. در واقع یکی از بهترین راه حل ها این است که هزینه های زندگی با توجه میزان حقوق و دستمزد سنجیده شود.حقوق متوسط متوسط برخی مشاغل در تورنتو کانادا به شرح زیر می باشد.


هزینه های مسکن در تورنتو 
در هر کجای جهان که زندگی می کنید تفاوتی نمی کند زیرا همیشه یکی از بزرگترین اقلام در بودجه های شما هزینه اجاره مسکن است که معمولا 35% تا 50% از هزینه های ماهانه شما را افزایش خواهد داد.هزینه سفر و حمل و نقل در تورنتو
کانادایی ها همانند همتایان جنوبی خود در ایالات متحده تمایل دارند در همه جا رانندگی کنند. به تازگی محبوبیت دوچرخه سواری تا محل کار رو به افزایش است. شهرهایی مانند ونکوور و کبک 20 درصد مسافران خود را با دوچرخه جابه جا می کند. هر چند این آمار در روزهای سرد زمستان به شدت کاهش می یابد. در شهرهای بزرگتر مانند تورنتو استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی مانند قطار و اتوبوس شایع تر است.


هزینه تحصیل در تورنتو
همانند اکثر کشورهای دیگر، کانادایی ها از یک سیستم آموزشی دولتی رایگان برای بچه های بالاتراز 18 سال بهره می برند. برای تحصیلات عالی هزینه دانشگاه ها از ایالات متحده نسبتأ پایین تر است. جدول زیر هزینه آموزش در کانادا را نشان می دهد.


کانادا همواره به عنوان یک مکان عالی برای زندگی شناخته شده است البته بستگی دارد که شما کدام شهر را برای زندگی انتخاب می کنید. به همین دلیل مردم سراسر دنیا تمایل زیادی برای زندگی در کانادا نسبت به کشورهای اروپایی داشته و دارند.یکی از دلایل این موضوع توازن میان دستمزدها و هزینه های زندگی در شهرهای بزرگ آن است که در صورتی که شغلی مناسب داشته باشید می توانید زندگی نسبتا خوبی داشته و مشکلی برای هزینه های زندگی در تورنتو یا دیگر شهرهای مهم کانادا نخواهید داشت.

بازدید کننده : 2616

تماس سریع
021 - 22547821 | 021 - 26373861 | 021 - 26373871
تماس سریع
info@canadastartup.org
دفتر مرکزی تهران
تهران پاسداران بوستان هشتم ساختمان رفاه طبقه سوم واحد 11