معرفی بهترین کشورهای جهان برای ثبت شرکت در سام راد با ما همراه باشید

بهترین کشورهای جهان برای ثبت شرکت

بهترین کشورهای جهان برای ثبت شرکت

راه اندازی یک کسب‌و‌کار فوق العاده هیجان‌انگیز است اما می‌تواند به همان اندازه استرس‌زا نیز باشد. از نرخ‌های مالیات شرکت و رقابت در بازار گرفته تا حفظ کارکنان و… عوامل تعیین کننده سودآوری بالقوه و سهولت ایجاد یک تجارت در خارج از کشور بسیار هستند. هنگام انتخاب بهترین کشور برای ثبت شرکت و راه‌اندازی کسب‌وکار، معیارهای گوناگونی نظیر اهداف مالیاتی، اشتغال، هزینه‌های راه‌اندازی و موارد دیگر، باید به دقت در نظر گرفته شوند. در این مقاله جامع سام راد به طور کامل به عوامل موثر در انتخاب کشور مناسب پرداخته ایم و 19 کشور را از سراسر جهان به عنوان بهترین کشورهای جهان برای ثبت شرکت مورد بررسی قرار داده‌ایم.

مهمترین معیارهای انتخاب مقصد مناسب برای ثبت شرکت

چه چیزی یک کشور خاص را به مکانی مناسب برای راه اندازی و ثبت یک شرکت تبدیل می‌کند؟ این سؤالی است که ما در سام راد باید هر بار که به یکی از مشتریان خود کمک می‌کنیم تا فعالیت‌های خود را در خارج از کشور گسترش دهد، از خود بپرسیم.

در نهایت، چند معیار کلیدی وجود دارد که با استفاده از آن‌ها می‌توانیم پتانسیل یک شرکت را برای گسترش کسب‌وکار قضاوت کنیم، و ما از آنها برای جمع‌آوری این فهرست استفاده کرده‌ایم. ارزش آن را دارد که کمی‌وقت بگذارید و این معیارها را تجزیه کنید تا بدانید در یک کشور جدید در آینده به دنبال چه چیزهایی باشید:

توسعه تجارت و ثبت شرکت در کانادا، انگلستان و آلمان و دیگر بخش های جهان را با سام راد تجربه کنید

•    مالیات شرکت

مالیات بر شرکت مالیاتی است که بر سودی که از انجام تجارت به دست می‌آورید تحمیل می‌شود. کشورهای مختلف نرخ‌های مالیات شرکتی متفاوتی را اعمال می‌کنند، در حالی که سایر کشورها اصلاً آن را دریافت نمی‌کنند. قطعا هرچه نرخ کمتر باشد، سود بیشتری را می‌توانید نگه دارید.

•    نرخ‌های تجاری

نرخ‌های تجاری شکل دیگری از مالیات است که این بار برای املاکی که برای اهداف تجاری اشغال می‌کنید (مانند انبارها، کارخانه‌ها و دفاتر) اعمال می‌شود. بار دیگر، همه کشورها نرخ‌های تجاری را اعمال نمی‌کنند، و آنهایی که انجام می‌دهند نوسان دارند.

•    رشد اقتصادی

نرخ رشد اقتصادی یک کشور، که معمولا بر اساس تولید ناخالص داخلی اندازه گیری می‌شود، می‌تواند اطلاعات زیادی در مورد قابلیت آن کشور برای انجام تجارت به شما بگوید. هرچه اقتصاد یک کشور سالم تر باشد، یافتن مشتری آسان تر است. در عین حال، کشورهای ثروتمندتر ممکن است رقابت شدیدتری در صنعت شما داشته باشند. همچنین ممکن است برای راه اندازی یک شرکت در چنین کشورهایی به سرمایه اولیه بیشتری نیاز داشته باشید. قطعا در بین بهترین شرکت‌های جهان برای ثبت شرکت رشد اقصتادی یکی از مهمترین فاکتورهایی است که سرمایه گذار باید در نظر بگیرد.

•    رقابت در بازار

حتی اگر به نظر می‌رسد کشوری یک گزینه مطمئن برای تأسیس یک شرکت جدید است، آگاهی از رقابت در بازار آن مهم است. هرچه کسب‌و‌کار شما در یک کشور رقبای بیشتری داشته باشد، انحصار بازار یا حتی یافتن یک جایگاه سودآور دشوارتر خواهد بود.

•    زیرساخت‌های موجود

بسته به ماهیت کسب‌وکارتان، ممکن است به زیرساخت‌های خاصی نیاز داشته باشید – مانند کارخانه‌ها و کارخانه‌های تولیدی، و همچنین مراکز توزیع و خطوط حمل‌ونقل – تا هزینه‌های راه‌اندازی خود را کاهش دهید. به هر حال، تعداد کمی‌از کسب و کارها از ابتدا سرمایه موجود برای ایجاد چنین زیرساخت‌هایی را در یک کشور جدید دارند.

•    هزینه‌های راه‌اندازی

هزینه‌های راه‌اندازی هزینه‌هایی هستند که هنگام تأسیس کسب‌وکار جدید شما متحمل می‌شوید و می‌توانند چیزهای زیادی را در‌بر‌گیرند. منابع و مواد در برخی از کشورها ارزان‌تر از کشورهای دیگر خواهد بود، از این‌رو هزینه ثبت یک کسب‌و‌کار جدید ممکن است در یک کشور ناچیز و در کشور دیگر گران باشد. هزینه‌های مرتبط با گسترش تجارت از یک کشور به کشور دیگر را نیز می‌توان در این دسته قرار داد.

•    مهارت نیروی کار

نیروی کار ارزان ممکن است جذاب به نظر برسد، به خصوص برای تولیدکنندگان بزرگ نوپا. اما «ارزان» همیشه به معنای «ماهر» نیست. به همین دلیل است که ارزیابی سطح مهارت نیروی کار یک کشور می‌تواند مهم باشد.

•    رضایت کارکنان

مطالعات نشان می‌دهد که نیروی کار شاد، متعهد و متنوع، مولدتر بوده و کارفرمایان برای حفظ آن راحت‌تر هستند. کشورهایی که میزان رضایت کارمندان بالایی دارند، می‌توانند نیروی کار مطلوب‌تری را به کسب‌وکار شما ارائه دهند که حفظ آن نیز آسان‌تر از کشورهایی است که قوانین کار کمتر قابل قبولی دارند.

•    قوانین کار

کشورهای مختلف دارای مجموعه قوانین متفاوتی هستند که بر حقوق کارگران خود حاکم است. مهم است که قبل از تصمیم گیری در مقصدی برای سرمایه گذاری تجاری خود، با این موارد کنار بیایید، زیرا ممکن است بر خروجی‌های شما تأثیر بگذارند. به عنوان مثال، در بسیاری از کشورهای آسیایی و آمریکای جنوبی، پرداخت حقوق 13 ماهه به کارکنان یک الزام قانونی است. علاوه بر این، حداقل دستمزدها از کشوری به کشور دیگر متفاوت است و بر درآمد شما تأثیر می‌گذارد.

•    کیفیت و هزینه زندگی

با توجه به اینکه کشوری که برای راه اندازی شرکت انتخاب می‌کنید ممکن است اولین منبع مشتریان یا مشتریان جدید شما باشد، باید کیفیت زندگی و هزینه زندگی در آن کشور را بررسی کنید. هر چه هر دو بهتر باشند، درآمد قابل تصرف بیشتری در بازار جدید شما وجود دارد.

•    ثبات سیاسی

بهترین کشورها برای راه اندازی شرکت از نظر سیاسی نیز نسبتاً باثبات هستند. سیاست یک کشور می‌تواند تأثیری عظیم و فوری بر ثبات اقتصادی آن و همچنین امنیت تجارت در آنجا داشته باشد. کشورهای مستعد اعتصابات، شورش و تغییر رژیم بی‌ثبات کشورهایی هستند که باید از آنها اجتناب کرد.

•    نزدیکی به بازارها

اگرچه ممکن است برای برخی بدیهی به نظر برسد، اما به یاد داشته باشید که اگر بازار هدف خاصی برای سرمایه گذاری تجاری جدید خود در نظر دارید، باید کشوری را برای راه اندازی انتخاب کنید که نسبتاً نزدیک به این بازار است. به عنوان مثال، اگر بازار محصولات شما در آمریکا باشد، انتخاب استفاده از هزینه‌های پایین نیروی کار هند احتمالاً فایده ای ندارد. هزینه‌های حمل و نقل می‌تواند پول صرفه جویی شده در نیروی کار را خنثی کند.

ثبت شرکت در کشورهای جهان و معرفی بهترین کشورها برای ثبت شرکت برای مهاجرت با سام راد

کاوش قاره به قاره: انتخاب بهترین کشورها برای ثبت شرکت

با بررسی عوامل مختلفی که ممکن است بخواهید هنگام انتخاب یک کشور در نظر بگیرید، اکنون می‌توانیم به فهرست 19 کشور برتر سال 2024 برای راه‌اندازی شرکت بپردازیم.

آسیا

با اجتناب از نرخ تورم در غرب، اعتقاد بر این است که آسیا از نظر رشد اقتصادی در پایان سال 2023 از ایالات متحده و اتحادیه اروپا پیشی گرفته است. با این حال، راه‌اندازی یک شرکت جدید یا توسعه در آسیا چالش‌های خود را دارد. بسته به محل استقرار دفتر مرکزی شما، ممکن است با موانع عمده زبان، زمان و فرهنگی روبرو شوید. اخلاق کاری در بسیاری از کشورهای آسیایی نیز در مقایسه با کشورهای غربی بسیار متفاوت است. با این وجود، پتانسیل‌های زیادی در آنجا وجود دارد. بیایید نگاهی به بهترین کشورهای جهان برای ثبت شرکت در آسیا بیندازیم. حال اجازه بدهید نگاهی به بهترین کشورهای جهان برای ثبت شرکت در قاره آسیا بکنیم.

سنگاپور

سنگاپور یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان است. اقتصاد قوی، سهولت انجام تجارت و نیروی کار بسیار ماهر تنها سه دلیل برای در نظر گرفتن راه اندازی شرکت خود در سنگاپور است. با چهار زبان رسمی، فرصت‌های زیادی برای گسترش دسترسی شما وجود دارد. سنگاپور همچنین قراردادهای تجارت آزاد زیادی با سایر کشورها دارد که به شما امکان دسترسی به بازارهای قابل توجه در سراسر جهان را می‌دهد.

هند

هند به عنوان دومین کشور پرجمعیت روی زمین، دارای نیروی کار عظیمی‌ است که به یکی از سریع ترین اقتصادهای در حال رشد در آسیا کمک می‌کند. دستمزدها و کیفیت زندگی برای بسیاری از هندی‌ها پایین است و سطح فقر بالاست، اما با معرفی حداکثر ساعات کار و حداقل دستمزد در برخی بخش‌ها، ممکن است شرایط تغییر کند. با این وجود، در حال حاضر سطح شادی کارکنان هند به طور قابل توجهی ضعیف است. مجموعه استعدادهای هند شامل تعداد زیادی انگلیسی زبان با تحصیلات عالی و کارگران ماهر است که به تبدیل هند به مرکز مهم فناوری اطلاعات، برون سپاری کسب‌و‌کار و خدمات نرم افزاری کمک کرده اند.

چین

چین با حرکت به سمت عنواند پرجمعیت‌ترین کشور روی زمین، مدت‌هاست که توسط بازرگانان غربی به عنوان مرکز نیروی کار مقرون‌به‌صرفه – به‌ویژه در بخش تولید، دیده می‌شود. در واقع، چین همچنان بزرگترین تولید کننده و صادرکننده کالا در جهان است. علاوه بر این، در شاخص «سهولت انجام کسب و کار» (EODB) رتبه بالایی دارد و دارای سریعترین رشد بازار مصرف کننده در جهان است. چین همچنین در صنایع خاصی مانند فناوری پیشرفته، مالیات شرکت‌های استارتاپی را کاهش می‌دهد. یکی از اشکالات اصلی تجارت در چین، بی ثباتی سیاسی مداوم آن در صحنه جهانی است که با تحریم‌های تجاری اعمال شده بر غول کمونیست توسط بازیگرانی مانند ایالات متحده تقویت شده است.

فیلیپین

فیلیپین بیش از 7000 جزیره را در جنوب اقیانوس آرام اشغال کرده است. زیبایی طبیعی این کشور همواره مورد توجه گردشگران قرار گرفته است و آن را به مکانی فوق‌العاده جذاب برای کسانی که در صنعت توریسم از میزان بازدید مسافران سود می‌برند، تبدیل کرده است. فیلیپین دارای نیروی کار متنوع و نرخ مالیات بر ارزش افزوده پایین است.

از آنجایی که انگلیسی به طور گسترده صحبت می‌شود، و انتقال شرکت‌های انگلیسی زبان آسان تر خواهد بود. توجه داشته باشید که هزینه‌های راه اندازی کسب‌و‌کار در فیلیپین در سطح بالاتری قرار دارد.

ویتنام

ویتنام پس از بهبودی از قرن‌ها ستم استعماری، جنگ و درگیری‌های داخلی، به عنوان یکی از سریع‌ترین اقتصادهای در حال رشد در آسیا، دوباره در صحنه جهانی ظاهر شد. انگلیسی در اینجا به طور گسترده صحبت نمی‌شود، اما نیروی کار بسیار باهوش و با سواد هستند، به خصوص در شهرهای بزرگ مانند‌ها نوی، هوشی مین و دالات.

خودروسازی، فناوری اطلاعات، فناوری، گردشگری و صنعت کشاورزی همگی در ویتنام عملکرد خوبی دارند. از سال 2010، ویتنام یکی از اعضای سازمان تجارت جهانی است و قراردادهای تجارت آزاد را با مشارکت ترانس پاسیفیک امضا کرده است. این کشور در شاخص «سهولت انجام کسب و کار» به عنوان “آسان” رتبه بندی می‌شود.

مالزی

کوالالامپور، پایتخت این کشور کوچک جنوب شرقی آسیا، یکی از قطب‌های مالی آسیا است. به عنوان یک مرکز حمل و نقل که غرب، شرق و جنوب را به هم متصل می‌کند، هر روز تجارت‌های بسیاری از طریق مالزی انجام می‌شود. اقتصاد قوی این کشور با دور شدن از استخراج مخرب منابع طبیعی به سمت تولید و صادرات تقویت می‌شود. یکی از بزرگترین جذابیت‌ها برای رهبران تجاری، تنوع فوق العاده ای است که در مالزی یافت می‌شود، کشوری که جمعیت آن دارای قومیت‌ها، مذاهب و زبان‌های مختلف است. با این حال، یکی از مواردی که باید از آن آگاه بود، گذشته پر رنگ این کشور در رابطه با کار اجباری و قاچاق انسان است.

اروپا

اروپا دربرگیرنده ی 10 مورد از بهترین کشورهای جهان برای ثبت شرکت است. منطقه شینگن اتحادیه اروپا که تقریباً تمام قاره را در بر می‌گیرد، کنترل مرزی بین کشورها را لغو کرده است و سفر و صادرات/واردات را بسیار آسان کرده است. در مقاله بهترین کشورهای جهان برای ثبت شرکت نگاهی به کشورهای در لیست در قاره اروپا بیاندازیم.

علاوه بر این، قراردادهای تجارت آزاد منطقه اقتصادی اروپا (EEA) تجارت بین کشورهای عضو اتحادیه اروپا را نسبتاً ساده می‌کند. از آنجایی که زبان انگلیسی به طور گسترده صحبت می‌شود و زیرساخت‌ها برای اکثر صنایع به راحتی در دسترس است، شاید تعجب‌آور نباشد که بسیاری از کارآفرینان هنگام برنامه ریزی برای توسعه تجارت ابتدا به اروپا نگاه می‌کنند.

ایرلند

شرکت‌های بزرگی مانند گوگل و فیس‌بوک فعالیت‌های اروپایی خود را در خارج از ایرلند انجام می‌دهند – و دلیل خوبی هم دارند. اگرچه ایرلند نرخ مالیات شرکتی خود را برای مشاغل بزرگ به 15 درصد افزایش داده است، اما از سال 2024، نرخ‌های آن برای مشاغل کوچک پایین است. و با دسترسی به بازارهای بریتانیا و اروپا پس از برگزیت، شروع کسب‌و‌کار در ایرلند منطقی است. به علاوه، پس از چند سال سخت مالی، ایرلند اکنون در راه تبدیل شدن به یک اقتصاد قوی اروپایی است.

 آلمان

آلمان بزرگترین اقتصاد اروپا و یکی از بزرگترین اقتصادهای جهان است. یک مرکز فناوری و تولید، کسب‌وکارهای آلمانی باید از استانداردهای کیفیت سخت‌گیرانه پیروی کنند. اگر مایل به رعایت این استانداردها هستید، مزیت جهانی بزرگی نسبت به رقبای خود خواهید داشت. آلمان همچنین با 9 کشور همسایه است که آن را به مرکز فرهنگ و تجارت اروپایی تبدیل می‌کند. قطعا ثبت شرکت در آلمان و مهاجرت به آلمان از جمله گزینه‌های عالی پیش روی شماست.

 انگلستان (بریتانیا)

اگرچه بریتانیا در سال‌های اخیر باعث ایجاد برخی نااطمینانی‌های اقتصادی شده است، تاکنون انگلستان در حال تحمل این طوفان است. در سال 2021، به لطف روش‌های راه اندازی ارزان و آسان، بریتانیا در صدر فهرست بهترین کشورهای اروپایی برای راه اندازی کسب‌و‌کار قرار گرفت. با اقتصاد بزرگ و نرخ پایین بیکاری، این یک انتخاب مناسب برای راه اندازی یک تجارت  به ویژه در صنعت فناوری است. در این مقاله به شکل اختصاصی به فرآیند ثبت شرکت در انگلستان پرداخته‌ایم.

چک (جمهوری چک)

چک شاید یک گزینه غافلگیرکننده در این لیست باشد. این کشور نسبتا کوچک اروپایی دارای هزینه‌های راه‌اندازی پایینی است که تنها 1.1 درصد از درآمد ناخالص ملی است. علاوه بر این، نرخ کسب‌و‌کار پایین و 19٪ است و نیروی کار چک از حقوقی متناسب با هزینه زندگی نسبتاً پایین برخوردار است. چک با زیرساخت‌های باکیفیت و پایین‌ترین نرخ فقر و بیکاری در اروپا، بی‌شک مکانی امیدوارکننده برای کارآفرینان در سراسر جهان است.

 فنلاند

فنلاند با برخورداری از رفاه اجتماعی و سیستم بهداشت و درمان همگانی و البته سیستم آموزشی فوق العاده برای اطمینان از مراقبت از نیروی کار خود، شادترین جمعیت جهان را دارد. هزینه‌های راه‌اندازی شرکت در فنلاند بسیار پایین است و تنها 0.7 درصد از تولید ناخالص ملی را شامل می‌شود. مالیات کسب‌وکارها حدود 20 درصد است که رقمی‌استاندارد محسوب می‌شود. هزینه زندگی در این کشور بالا است، اما با حقوق بالا مقابله می‌کند.

 دانمارک

دانمارک به نیروی کار خود بالاترین حقوق روی زمین را ارائه می‌کند. حتی کارگرانی که مهارت پایینی دارند، نرخ‌های ساعتی رقابتی دریافت می‌کنند. مانند همه کشورهای اسکاندیناوی هزینه‌های بالای زندگی برای راضی نگه داشتن مردم این حقوق‌ها را ضروری می‌کند. دانمارک بر اساس اصول سوسیالیستی برابری، مراقبت‌های بهداشتی و رفاه جهانی بنا شده است و مدیرانی که به دنبال راه اندازی کسب‌و‌کار در دانمارک هستند، بهتر است این موارد را به خاطر بسپارند. هزینه‌های بسیار کم راه اندازی شرکت در این کشور دلگرم‌کننده است.

 سوئیس

با تکرار شاخص‌های شادی (مردم سوئیس پس از فنلاند و دانمارک رتبه سوم را در جهان دارند) و معیارهای حقوق همسایگان اسکاندیناویایی خود در شمال، سوئیس منطقه ای اروپایی است که به دلیل قوانین مالیاتی مطلوب و ثروت فوق العاده اش مشهور است. نرخ‌های مالیات شرکت‌ها در سوئیس به 8.5 درصد می‌رسد. سوئیس همچنین دارای یکی از ماهرترین، شادترین و ماندگارترین نیروهای کار در جهان است.

اسپانیا

اسپانیا که یکی از جواهرات فرهنگی جهان است، از میراث تاریخی خود به عنوان خانه هنر، موسیقی و تجارت بهره می‌برد. بازار صادرات انعطاف پذیر به اسپانیا کمک کرد تا از بحران اقتصادی سال 2009 در اتحادیه اروپا جان سالم به در ببرد، اگرچه بیکاری همچنان یک مشکل در سراسر منطقه است. فقدان فساد و بوروکراسی راکد، همراه با ثبات سیاسی پایدار، اسپانیا را به گزینه ای جذاب برای بسیاری از کسب و کارهای نوپا تبدیل کرده است.

آمریکای شمالی و جنوبی

آمریکای مرکزی، جنوبی و شمالی تمام چیزهای لازم برای ارائه به کارآفرینان نوپا و استارتاپ‌ها را دارند. از اخلاق کاری مشهور تا صنایع پررونق فناوری. بیایید نگاهی به چهار کشور از بهترین کشورهای جهان برای ثبت شرکت در غرب اقیانوس اطلس بیندازیم.

 کانادا

از نظر جغرافیایی، کشور کانادا بهشتی برای تاسیس شرکت‌های جدید است. نزدیکی آن به ایالات متحده به کسب‌وکارهای کانادایی فرصت زیادی برای رشد در بازارهای جدید می‌دهد، در حالی که فاصله خود را از مکان‌های اشباع‌‌‌شده مانند سیلیکون ولی حفظ می‌کنند. به علاوه، مالیات شرکتها در کانادا برای سرمایه‌گذاران خارجی در صورت داشتن شرایط خاص بسیار پایین و حتی صفر درصد است. بنابراین قطعاً کانادا ارزش آن را دارد که به عنوان خانه سرمایه‌گذاری تجاری جدید خود در نظر بگیرید. کانادا با توجه به اقتصاد بسیار پویایی که دارد در کنار امکان ثبت شرکت در کانادا انواع ویزاهای کاری دیگر مانند استارتاپ ویزا یا ویزای اسکیل ورکر را نیز پیشنهاد می‌دهد که می‌تواند در مسیر مهاجرت به کانادا مورد توجه شما واقع شود.

 برزیل

برزیل یکی از بزرگترین اقتصادهای جهان از نظر تولید ناخالص داخلی در نظر گرفته می‌شود. این کشور از نظر منابع طبیعی غنی است، به ویژه در صنایع کشاورزی، تولیدی، معدنی و خدماتی. با این وجود، اتهامات اخیر در مورد فساد و بی ثباتی سیاسی مشهود، چالش‌های بالقوه ای را برای شرکت‌ها و استارتاپ‌های جدید ایجاد می‌کند.

مکزیک

پتانسیل مکزیک به عنوان یکی از بهترین کشورها برای راه‌اندازی یک شرکت، به رابطه آن با همسایه خود، ایالات متحده آمریکا بستگی دارد. بسته به نتیجه انتخابات ریاست جمهوری سال 2024، روابط با ایالات متحده ممکن است تقویت یا تضعیف شود. مکزیک دارای نیروی کار بزرگ و ماهر است که با هزینه‌های نیروی کار نسبتاً پایین کار می‌کنند. اقتصاد قوی مکزیک به عنوان یک تولیدکننده بزرگ نفت، به شدت به بخش‌های خدماتی از جمله تجارت، حمل و نقل، مالی و حسابداری دولتی متکی است. اسپانیایی زبان رسمی‌این کشور است.

 ایالات متحده آمریکا

ایالات متحده آمریکا مانند همیشه مقصدی جذاب برای استارتاپ‌ها و کارآفرینان جدید است، به‌ویژه در بخش‌های فناوری و فناوری اطلاعات، همانطور که شهرت بین‌المللی سیلیکون ولی در کالیفرنیا نشان می‌دهد. نرخ‌های مالیات بر ارزش افزوده از ایالتی به ایالت دیگر متفاوت است. ثبات سیاسی و نیروی کار با تحصیلات عالی، ایالات متحده را به گزینه ای نسبتاً مطمئن برای کسب و کارهای جدید تبدیل کرده است. از طرف دیگر همچنان این کشور به عنوان قوی ترین اقتصاد جهان از نظر تولید ناخالص داخلی محسوب می‌شود.

خاورمیانه

تنش‌های سیاسی و مذهبی در خاورمیانه باعث می‌شود که این منطقه به مکانی کمتر جذاب برای راه اندازی یک تجارت جدید تبدیل شود. با این وجود، بخش‌هایی از خاورمیانه – به‌ویژه امارات – باقی مانده‌اند که می‌توانند به مدیران عامل و کارآفرینانی که به دنبال کشورهای سودآور هستند، پیشنهاد دهند تا در آن یک شرکت جدید تأسیس کنند.

امارات متحده عربی

امارات متحده عربی بهشتی برای ترکیبی از مشاغل است که همگی تمایل دارند از مناطق آزاد تجاری خود لذت ببرند که نرخ مالیات 0% را بر واردات، تجارت و صادرات اعمال می‌کند. مالیات‌های شرکتی که به تازگی اجرا شده است (قبلاً امارات اعمال نمی‌کرد) خوشبختانه یکی از پایین ترین مالیات‌ها در جهان است که فقط 9 درصد است. امارات متحده عربی به عنوان یک نقطه میانی واضح بین شرق و غرب، طیف وسیعی از مشاغل را در بخش‌های مختلف از نظر دسترسی و گسترش بین‌المللی ارائه می‌کند.

کلام آخر

راه‌اندازی یک شرکت در خارج از کشور با چالش‌هایی همراه است، هرچند زمانی که بر آن‌ها غلبه کرد، مزایا می‌توانند بازی را تغییر دهند. دانستن اینکه کدام یک از بهترین کشورهای جهان برای ثبت شرکت شما مناسب‌ترین است، مشکل خواهد بود. فرآیند واقعی تاسیس یک شرکت در خارج از کشور می‌تواند پیچیده باشد. برای به حداکثر رساندن پتانسیل سرمایه گذاری تجاری جدید خود، در عین به حداقل رساندن ریسک و اطمینان از انطباق با قوانین کار و مالیات محلی و بین‌المللی، همیشه همکاری با متخصصان سام راد در گسترش تجارت جهانی ارزش دارد. ما می‌توانیم بهترین مکان‌ها را برای کسب‌وکارتان به شما راهنمایی کنیم و به راه‌اندازی آن کمک کنیم، تا این فرآیند تا حد امکان یکپارچه و بدون استرس باشد. همین امروز با کارشناسان ما تماس بگیرید تا اطلاعات بیشتری کسب کنید.

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *