مزایای ویزای استارتاپ کانادا

برنامه استارتاپ ویزای کانادا کارآفرینان مهاجر را تشویق می‌کند تا استارتاپ‌های خود را در کانادا توسعه دهند. متقاضیان موفق با سازمان‌های بخش خصوصی در کانادا (سازمان های حمایت کننده کانادایی) ارتباط برقرار می‌کنند و از این طریق می‌توانند بودجه، راهنمایی و حمایت برای افتتاح و راه‌اندازی شرکت خود در کانادا دریافت کنند. این برنامه ابتدا یک دهه پیش در سال 2013 راه اندازی شد و از آن زمان تاکنون در ساده سازی فرآیند ویزا و شهروندی برای سرمایه گذاران بسیار موفق بوده است. می‌توان گفت در صورت موفقیت، مزایای ویزای استارتاپ کانادا برای شما بیشمار خواهد بود.

شرکت سام راد از پیشروان استفاده از این برنامه در ایران بوده است. ما با سال‌ها تجربه موفق در ثبت، توسعه و کسب عناوین بین المللی برای استارتاپ‌های راه اندازی شده توسط تیم حرفه ای مان، به طور تخصصی شما را در این مسیر همراهی خواهیم کرد.

خلاصه‌ای از مزایای ویزای استارتاپ کانادا

این برنامه یک گزینه سریع و قابل اعتماد است.  بسیاری از سرمایه گذاران این مسیر را در پیش گرفته اند و زندگی جدید خود را به عنوان شهروندان این کشور بزرگ با موفقیت آغاز کرده اند. زیبایی این برنامه این است که تمام اعضای خانواده سرمایه گذار خارجی می‌توانند واجد شرایط شهروندی باشند و از این طریق به کانادا مهاجرت نمایند.

علاوه بر این، برنامه ویزای استارتاپ کانادا مستقیما منجر به دریافت مجوز اقامت دائم متقاضی از دولت کانادا می‌شود. در نتیجه متقاضی از اکثر مزیت‌ها به عنوان یک شهروند محلی بهره‌مند می‌شود. به جز توانایی رای دادن یا شرکت در مناسبات سیاسی. فرد خارجی و اعضای خانواده‌اش می‌توانند از مزایای بهداشت و درمان دولتی، شهریه‌های یارانه‌ای، امنیت اجتماعی و موارد دیگر برخوردار باشند.

علاوه بر این، بر خلاف سایر طرح‌های ویزای دولتی، مانند برنامه ویزای کارآفرین، برنامه ویزای استارتاپ، وضعیت اقامت سرمایه‌گذار را به عملکرد کسب‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ وکارشان مرتبط نمی‌کند. این مساله یک مزیت بزرگ است زیرا برخی از استارتاپ‌ها ممکن است مدت زیادی طول بکشد تا سودآور شوند. دولت کاناذا این مساله را امری طبیعی می‌داند.

در نهایت، این برنامه ویزا پس از گذراندن 3 سال در کشور، مسیری یکپارچه و ساده را برای شهروندی به سرمایه گذاران ارائه می‌دهد. برنامه استارتاپ ویزای کانادا یک گزینه آسان و ساده است که اکثر صاحبان ایده و کارآفرینان از آن استفاده می کنند.

برنامه ویزای استارتاپ کانادا و مهاجرت به کانادا با ویزای استارتاپ با سام راد

بررسی مزایای ویزای استارتاپ کانادا

مهاجرت به کشور کانادا از طریق برنامه استارتاپ ویزا می‌تواند مزایا و ویژگی های مثبت بسیاری را برای شما به همراه داشته باشد. در ادامه این مقاله سام راد، ما هر یک از این مزایا را نام برده و به طور اجمالی به بررسی هر مورد پرداخته‌ایم. تا انتهای مقاله با ما همراه باشید. پس با ما همراه باشید تا مزایای ویزای استارتاپ کانادا را مورد بررسی دقیق انجام دهیم.

امکان اخذ اقامت دائم کشور کانادا تا سقف 5 نفر به همراه خانواده

از طریق ثبت و دریافت پذیرش برای کسب و کار استارتاپی، یک تیم 3 تا 5 نفره به همراه خانواده‌های خود می‌توانند اقامت دائم کشور کانادا را به دست آورند. منظور از خانواده‌های صاحبان استارتاپ، همسر و فرزندان تحت تکفل است. از دید دولت کانادا فرزندان مجرد زیر 22 سال، تحت تکفل والدین محسوب می‌شوند و می‌توانند زیر مجموعه پدر یا مادر خود برای دریافت اقامت دائم کانادا اقدام کنند.

امکان انتخاب هر نقطه ای از کانادا به عنوان مکان زندگی به جز استان کبک

متقاضیان دریافت استارتاپ ویزای کانادا می‌توانند هر نقطه ای از کشور کانادا، به جز استان کبک را برای زندگی و کار انتخاب نمایند. استان کبک شرایط و ویژگی‌های کاملا متفاوتی با سایر استان‌های کانادا دارد.

کافی بودن برخورداری از تسلط نسبی به زبان انگلیسی

برای پذیرش از طریق برنامه استارتاپ ویزا شما نیازی به داشتن نمره بالا آیلتس و مواردی از این قبیل نخواهید داشت. شما تنها با کسب CLB5 در آزمون آیلتس جنرال مشمول دریافت این نوع ویزا خواهید بود. خوب است بدانید که خانواده شخص متقاضی نیازی به ارائه مدرک آیلتس ندارند. یعنی داشتن CLB5 فقط برای خود شخص متقاضی الزامی است. این مساله یکی از مزایای ویزای استارتاپ کانادا برای کسانی است که دغدغه مدرک زبان انگلیسی را دارند.

برخورداری از اجازه کار و تحصیل برای خانواده‌های صاحبان استارتاپ

در مهاجرت به کانادا از طریق برنامه استارتاپ ویزا، همسر متقاضی ویزای کاری Open Work دریافت کرده و می‌تواند در هر زمینه‌ای مشغول به کار شود. فرزندان تحت تکفل نیز با دریافت Study Permit  می‌توانند به راحتی تحصیلات خود را در کشور کانادا ادامه دهند.

مزایای ویزای استارتاپ کانادا چیست؟ با سام راد مسیر مهاجرت خود را هموار کنید

عدم نیاز به تجربه کاری یا مدیریتی خاص

برای مهاجرت به کانادا از طریق برنامه استارتاپ ویزا شما نیازی به تجربه کاری یا مدیریتی خاصی نخواهید داشت. تنها کافی است مدرک تحصیلی مرتبط با زمینه استارتاپ راه اندازی شده داشته باشید. از همه مهمتر همانطور که ذکر شد، داشتن ایده ای نوآورانه با قابلیت اجرای واقعی و تجاری سازی در حد استانداردهای بین‌المللی است.

امکان دریافت مجوز کار (work permit)  قبل از ورود به این کشور

در روش مهاجرت به  کانادا از طریق برنامه استارتاپ ویزا، شما می‌توانید قبل از ورود به این کشور اجازه کار (work permit) دریافت کنید. در واقع شما می‌توانید با مجوز کار وارد کشور کانادا شده و ادامه پروسه دریافتPR  یا اقامت دائم کانادا را در خاک این کشور طی نمایید. معمولا افرادی که به دلایل مختلف ملزم به ترک خاک ایران هستند، از این گزینه استفاده می کنند.

شانس بالای موفقیت نسبت به سایر روش ها

مهاجرت به کانادا با دریافت استارتاپ ویزای این کشور یک گزینه با شانس بالای موفقیت است. از این رو سرمایه گذاری و تلاش در این راه در کنار راهنمایی یک تیم تخصصی قطعا برای شما نتیجه بخش خواهد بود.

امکان ثبت استارتاپ و راه اندازی کسب و کار قبل از گرفتن اقامت کانادا

از دیگر مزایای مهاجرت به این روش می‌توان به برخورداری از امکان ثبت استارتاپ و راه اندازی کسب و کار قبل از گرفتن اقامت کشور کانادا اشاره کرد.

عدم الزام به سرمایه گذاری رقمی مشخص توسط صاحبان استارتاپ

در برنامه استارتاپ ویزای کانادا، الزامی جهت سرمایه گذاری رقمی مشخص توسط صاحبان استارتاپ وجود ندارد. البته هرعضو تیم استارتاپ باید حداقل 10 درصد از سهام شرکت را با حق رای کامل در اختیار داشته باشد.

متقاضیان دریافت این نوع ویزا می‌توانند از طریق جذب سرمایه گذاران کانادایی استارتاپ خود را به مرحله اجرا درآورند. همچنین امکان همکاری چند سرمایه گذار به طور همزمان برای راه اندازی یک کسب و کار نیز وجود دارد.

عدم وجود محدودیت سنی برای متقاضیان شرکت در این برنامه

خوشبختانه برای شرکت در برنامه استارتاپ ویزای کانادا شما با هیچ محدودیت سنی روبرو نخواهید بود. فقط کافی است متقاضی سنی بالاتر از 18 سال داشته باشد.

چرا باید ویزای استارتاپ کانادا را دریافت کنیم؟ مزایای ویزای استارتاپ کانادا چیست با سام راد آشنا شوید

مزایای مازاد راه اندازی کسب و کار در کانادا تحت برنامه استارتاپ ویزا

دسترسی به بازار متنوع

کانادا کشوری چند فرهنگی با جمعیتی متنوع است. این امر به استارتاپ‌ها امکان دسترسی به بازار بزرگ و رو به رشد را می‌دهد.

محیط سیاسی باثبات

کانادا دارای یک محیط سیاسی باثبات است. مساله ای که برای مشاغل در هر اندازه مهم است.

زیرساخت های کلاس جهانی

کانادا دارای زیرساخت های سیستم‌های حمل و نقل، ارتباطات و انرژی در سطح جهانی است. این امر باعث می‌شود که کسب و کارها به راحتی فعالیت و رشد کنند.

جامعه تجاری حمایت کننده

 کانادا دارای یک جامعه تجاری حامی با تعدادی سازمان است که منابع و پشتیبانی را به استارتاپ‌ها ارائه می‌دهند.

به جرات می‌توان گفت برنامه استارتاپ ویزای کانادا یکی از بهترین برنامه های مهاجرتی این کشور است. شما با قدم گذاشتن در این مسیر می‌توانید از مزایای ویزای استارتاپ کانادا برخوردار شده و رشد اقتصادی برای کسب و کار خود فراهم آورید. جمله ای در سام راد به واسطه سال ها تخصص و تجربه در این زمینه همواره تکرار می‌شود این است که در اقدام به روش استارتاپ ویزای کانادا کمترین چیزی که به دست می‌آورید، اقامت دائم کانادا برای خود و خانواده‌تان است.